آموزش تعمیر لباسشویی

آموزش تعمیر لباسشویی

لباسشویی امروزه یکی از مهمترین لوازم خانگی می باشد. آموزش مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی و تعویض عیوب مکانیکی و تجهیزات محرک در این وب سایت از خدمات ویژه جت سرویس می باشد. روش های تعویض قطعات مکانیکی و تعمیر صفحه ماشین لباسشویی کاملا کاربردی بوده و زیر نظر تعمیرکار تخصصی توضیح داده شده است. پس در این مقاله همراه با آموزش تعمیر ما، نحوه تشخیص بهترین عیب ماشین لباسشویی را خواهید آموخت.

تعمیر لباسشویی با بهترین کیفیت

جت سرویس بهترین تعمیرکار لباسشویی مجاز و مطمئن در تهران می باشد. این مجموعه تمام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی اعم از ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و غیره را  در برندها و مدل های مختلف انجام می دهد.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از پرطرفدارترین لوازم خانگی است، این وسیله با شستن سریع و آسان لباس ها نقش مهمی در سرعت بخشیدن به کارها در خانه دارد. تعمیر ماشین لباسشویی کار ساده ای نیست و نیاز به آموزش تعمیر ماشین لباسشویی دارد. ماشین لباسشویی در انواع اتوماتیک، دوبل و سطلی و همچنین برندهای مختلف ال جی، دوو، سامسونگ، اسنوا، بوش و … تولید می شود. ماشین لباسشویی از چند قسمت تشکیل شده است، دیگ، میکرو سوئیچ، شیر برقی، هیدرواستات، المنت، ترموستات، پمپ آب، تایمر، موتور، واشر، صفحه از مهمترین قطعات ماشین لباسشویی هستند. هر کدام از این قطعات عملکرد خاصی دارند و مشکلات موجود در آن ها می تواند مشکلات مختلفی از جمله نشت آب، تکان دادن، شستشوی نامناسب، تخلیه نشدن آب، تکان زیاد، روشن نشدن و … را در ماشین لباسشویی ایجاد کند.

 جهت تعمیرات و مشاوره رایگان با ما تماس 09908970131 بگیرید 

تعمیر لباسشویی با بهترین کیفیت

تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی باید با قطعاتی که وارد ماشین لباسشویی می شوند آشنایی کامل داشته باشند و بتوانند آنها را تعمیر یا تعویض کنند و در صورت خرابی ماشین لباسشویی سریعا مشکل را تشخیص داده و علت آن را شناسایی کنند. اگر آموزش کامل تعمیر ماشین لباسشویی ما را انجام داده باشید، در کمترین زمان با این موارد آشنا خواهید شد. در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا استفاده از خدمات ما می توانید با جت سرویس تماس 09908970131  بگیرید.

بیشتر بدانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

تعمیر لباسشویی و رفع مشکل نچرخیدن دیگ

دیگ لباسشویی، موتور، تایمر، هیدرواستات، میکروسوئیچ، کنترل دیگ بخار، تسمه تایم، گیربکس و کلاچ موتور از جمله قطعاتی هستند که باعث خرابی ماشین لباسشویی می شوند. بنابراین اگر با مشکل چرخ نخوردن دیگ ماشین لباسشویی مواجه شدید، این قطعات را بررسی کنید. در صورت آسیب دیدگی تعمیر و یا تعویض کنید. رفع این مشکل نیاز به کار ویژه و آموزش حرفه ای و ویژه دارد که در دوره تعمیر ماشین لباسشویی جت سرویس به طور کامل حل شده است.

 جهت تعمیرات و مشاوره رایگان با ما تماس 09908970131 بگیرید 

تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو

تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو

ماشین لباسشویی دوقلو یکی دیگر از مدل های ماشین لباسشویی می باشد. با وجود توسعه ماشین لباسشویی های اتوماتیک، به دلیل قیمت پایین و ظرفیت بالا همچنان شاهد استفاده از ماشین لباسشویی های دوقلو هستیم. این نوع ماشین لباسشویی معمولا برای شستشوی پتو و ملافه استفاده می شود. ماشین لباسشویی های دوقلو متفاوت از ماشین لباسشویی های اتوماتیک کار می کنند. تفاوت هایی در نحوه عیب یابی و تعمیر آنها وجود دارد. بنابراین آموزش تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو از دیگر موضوعاتی است که برای ورود به بازار تعمیر آن باید به آن مسلط شوید. برای اینکه ازبابت تعمیرات خیالتان آسوده شود می توانید به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشومادر کرج مراجعه کنید.

کند شدن یا توقف آبگیری لباسشویی

با گذشت زمان، ورود آب به ماشین لباسشویی می تواند خراب شود و به یکی از بزرگترین مشکلات آن تبدیل شود. ابتدا فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی را بررسی کنید.
اگر فشار آب مناسب باشد این ممکن است دلیل خروج آب از ماشین لباسشویی باشد. گرفتگی ماشین لباسشویی آسیب به قطعاتی مانند تایمر، بوبین، برد یا تایمر، سوئیچ فشار، فیلتر ورودی، ورودی، لوله آب، دیافراگم لاستیکی، آب بندی لاستیکی، فیلتر شیر برقی بستگی دارد. اگر مشکل قفل درب ماشین لباسشویی که باید به آن توجه کنید پیدا شد، باید قطعات مورد نیاز را تعمیر یا تعویض کنید.

بیشتر بدانید: معرفی بزرگترین نمایندگی تعمیرات پاکشوما

 جهت تعمیرات و مشاوره رایگان با ما تماس 09908970131 بگیرید 

سرویس و تعمیر لباسشویی

عیب یابی روشن نشدن لباسشویی

اگر از انتقال برق در ماشین لباسشویی مطمئن هستید، برای رفع این مشکل در ماشین لباسشویی، موتور، تایمر صدا، نمایشگر، سوئیچ استارت، برد کنترل اصلی و میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا علت آن را بیابید.
راه حل هایی برای حل مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی وجود دارد.  در صورت خرابی موتور، گاهی اوقات می توان آن را تعمیر کرد. در غیر این صورت، موتور دستگاه شما باید تعویض شود. همچنین باید سایر قطعات آسیب دیده ماشین لباسشویی را تعویض کنید. بهترین راه حل این است که با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کرج تماس بگیرید تا به طور حرفه ای این مشکل را حل کنند.

آشنایی با اجزاء لباسشویی اسنوا

اجزاء ماشین لباسشویی شامل شامل موارد زیر می‌شود:

 • پمپ آب
 • دریچه کنترل ورودی آب
 • درام
 • پره
 • لوله تخلیه
 • مدار pcb
 • تایمر
 • عنصر گرمایش
 • محفظه مواد شوینده
 • صفحه نمایش
 • مجموعه قفل درب

هر یک از این قطعات ممکن از دچار مشکل شوند و جهت تعمیر لباسشویی باید قطعات و وظایف آن‌ها را بشناسید.

پمپ آب لباسشویی اسنوا

آب توسط این قطعه به دو جهت در ماشین لباسشویی اسنوا به گردش در می‌آید. وظیفه این قطعه، گردش آب از طریق چرخه شست و شو بوده و برای تخلیه آب در طی چرخش نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دریچه کنترل ورودی آب لباسشویی اسنوا

در نزدیکی نقطه ورودی آب یک دریچه کنترل قرار دارد که بسته به مقدار آب مورد نیاز، این دریچه به صورت خودکار، باز و بسته می‌شود.

درام لباسشویی اسنوا

لباس‌ها در درام قرار داده شده و عمل شست و شو بر روی آن‌ها صورت می‌گیرد. همچنین بر روی این بخش، سوراخ‌هایی قرار گرفته است تا آب از طریق آن‌ها، جهت شست و شو به درام داخل و خارج شود.

پره لباسشویی اسنوا

این قطعه در داخل درام قرار داده شده و به پاکسازی لباس‌ها کمک می‌کند. وظیفه این قطعه این است که به هنگام انجام مراحل شست و شو، لباس‌ها را چرخانده و مواد شوینده را اضافه کند تا آلودگی‌ها به طور کامل پاک گردند.

1.  معرفی لوله تخلیه لباسشویی اسنوا

از طریق این قطعه، کلیه آب‌های آلوده خارج می‌شوند.

2. معرفی مدار PCB لباسشویی اسنوا

مدار PCB اسنوا کلیه قطعات الکتریکی لباسشویی را به مدارهای دیگر متصل می‌کند. این قطعه به عنوان یک هوش مصنوعی برای ماشین لباسشویی عملکرده و زمان مورد نیاز برای شست و شو کامل لباس‌ها را تعیین می‌کند.

3. معرفی تایمر لباسشویی اسنوا

تایمر مکانیکی لباسشویی اسنوا به ما کمک می‌کند تا زمان شست و شو لباس‌ها را مشخص کنیم. این عمل می‌تواند هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار صورت بگیرد.

4. معرفی عنصر گرمایش (المنت) لباسشویی اسنوا

عنصر گرمایش (المنت) باعث می‌شوند تا آب تا دمای مورد نظر گرم شود.

در صورتی که هر یک از این قطعات لباسشویی اسنوا دچار مشکل شده باشند، می‌توانید جهت تعمیر لباسشویی خود به مجموعه جت سرویس مراجعه نمایید.

 

هزینه تعمیرات لباسشویی در کرج

تعمیر لوازم خانگی در کرج به خصوص ماشین لباسشویی و هزینه تعمیرات جانبی یکی از مشکلاتی است که در صورت بروز مشکل با آن مواجه خواهید شد. از آنجایی که ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی ضروری است، در نتیجه آسیب خواهید دید. بنابراین باید به سرعت آن را تعمیر کنید. هزینه مناسب و عیب یابی دقیق یکی از مواردی است که همیشه از یک مرکز ارائه دهنده خدمات انتظار داریم.
جت سرویس با ارائه بهترین خدمات سرویس و تعمیر انواع ماشین لباسشویی از جمله ال جی، اسنوا، پاکشوما این امکان را به شما می دهد، تا در محل شما خدمات ارائه دهد و در عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی حضور مستقیم داشته باشد. ارائه خدمات در محل مشکلات حمل و نقل را حل می کند و در وقت شما صرفه جویی می کند. تیم جت سرویس کلیه خدمات تعمیرات را در محل انجام می دهد. شما می توانید جهت استعلام  هزینه تعمیر و سرویس، عیب یابی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
راه ارتباطی با جت سرویس 

02636770994

آدرس جت سرویس : تهران – شهریار

پاسخگویی : 24 ساعته

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *