نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج

تمامی وسایل منزل بسیار مهم می‌باشند؛ هر یک از وسایل خانگی که دچار مشکل می‌شوند، ما به دردسر بزرگی خواهیم افتاد؛ جهت تعمیر اصولی و حرفه‌ای خرابی‌های به وجود آمده در لوازم منزل، باید به نمایندگی مربوطه مراجعه و تعمیر آن را به نمایندگی بسپاریم. در این مقاله ما قصد داریم تا به معرفی یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج بپردازیم.

 

مشکلات شایع در جاروبرقی‌ها

1.ضعیف بودن مکش جاروبرقی

ضعیف بودن مکش جاروبرقی از دیگر مشکلات شایع در این دستگاه می‌باشد. این مشکل نیز می‌تواند بر اثر دلایل مختلفی رخ دهد که بهترین انتخاب برای شما به هنگام مواجه شدن با این مشکل، مراجعه به بهترین نمایندگی تعمیرات (جت سرویس) می‌باشد:

 1. پر شدن کیسه زباله
 2. ضعیف شدن موتور
 3. کثیف بودن بیش از حد فیلتر
 4. مسدود یا سوراخ بودن لوله‌های رابط

2.روشن نشدن جاروبرقی

روشن نشدن جاروبرقی

یکی از مشکلات شایعی که جاروبرقی‌ها با آن مواجه هستند، روشن نشدن دستگاه می‌باشد. موارد زیر از محتمل‌ترین موارد بروز این مشکل در جاروبرقی می‌باشند. در صورتی که جاروبرقی شما دچار مشکل شده است و برای تعمیر آن نیاز به کمک دارید، بهترین گزینه مراجعه به نمایندگی مربوطه می‌باشد؛ شما می‌توانید دستگاه خود را به مجموعه جت سرویس که بهترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج می‌باشد، برده و تعمیر آن را بر عهده مهندسین مجرب و حرفه‌ای این مجموعه، واگذار نمایید:

 1. پریز برق ندارد
 2. معیوب شدن دوشاخه جارو و یا سیم رابط
 3. عیب در بخش سیم جمع کن
 4. خراب شدن کلید روشن و خاموش
 5. خرابی مدار موتور
 6. سوختگی کامل موتور
 7. سوختن رله جاروبرقی

3.پایین بودن قدرت موتور جاروبرقی

یکی دیگر از مشکلات شایع به وجود آمده در جارو برقی‌ها، کاهش قدرت موتور آن‌ها می‌باشد. به دلایل مختلفی ممکن از که قدرت موتور یک جاروبرقی کاهش یابد که در زیر برای شما اصلی‌ترین دلایل بروز این مشکل را برای شما قرار داده‌ایم. در صورت بروز این مشکل می‌توانید به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج مراجعه نمایید:

 1. خراب شدن زغال
 2. خرابی یاطاقان‌ها
 3. کثیف بودن کلکتور
 4. نیم سوز بودن موتور

4.سر و صدای بالا

تولید سر و صدای زیاد از دیگر مشکلات رایج در جارو برقی‌ها می‌باشد. هنگامی که یک دستگاه صدای زیادی را تولید می‌کند، به هنگام استفاده ما را بسیار آزار خواهد داد و باید در اولین فرصت نسبت به رفع آن اقدام کرد. شما می‌توانید با مراجعه به بهترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج خود را از این مشکل پر سر و صدا نجات دهید.

 1. خرابی نگه‌دارنده‌های لاستیکی
 2. خرابی یک یا هر دو پروانه
 3. معیوب شدن بلبرینگ یا بوش

 

مطالب مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

 

بهترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج

هنگامی یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی می‌تواند خود را به عنوان بهترین معرفی کند که از ویژگی‌های زیر به طور کامل برخوردار باشد. مجموعه جت سرویس به دلیل برخورداری از ویژگی‌های زیر به طور کامل، به عنوان بهترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج شناخته می‌شود:

1.مهندسانی با دانش کامل، بروز و تخصصی

بهترین نمایندگی تعمیرات باید از مهندسان و تعمیرکارانی برخوردار باشد که دارای دانش و مهارت کامل و تخصصی باشند. همچنین این افراد باید علاقه به یادگیری بیش‌تر داشته و همیشه دانش خود را بروز نگه دارند، تا بتوانند هرگونه مشکلی را در کوتاه‌ترین زمان و بهترین روش تعمیر نگه دارند.

2.توانایی تعمیر برندهای مختلف

یکی دیگر از ویژگی‌های معتبرترین نمایندگی تعمیرات، توانایی مهندسان آن در زمینه تعمیر انواع برندهای شناخته شده می‌باشد. به عنوان مثال، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج توانایی این را دارد که هرگونه جاروبرقی را با هر برندی برای شما به طور کامل تعمیر نمایند.

 

مطالب مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

 

3.ارائه خدمات همراه با تضمین کیفیت

یک نمایندگی تعمیراتی که خود را بهترین معرفی کرده است، باید بتواند که خدمات خود را با تضمین کیفیت به مشتریان ارائه دهد. ارائه خدمات با تضمین کیفیت باعث می‌شود که در صورت عدم تعمیر کامل دستگاه، نمایندگی به صورت رایگان به تعمیر آن خواهد پرداخت. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج کیفیت تمامی خدمات خود را تضمین خواهد کرد، چرا که می‌داند که مراحل تعمیرات به قدری خوب اجرا شده‌اند که هیچگونه مشکلی به وجود نخواهد آمد.

4.رفتار حرفه‌ای و متشخصانه کارمندان

کارکنان بهترین نمایندگی باید بهترین رفتار را با مشتریان خود داشته باشند. مطمئناً خودتان هم مشاهده کرده‌اید که در مراکز و فروشگاه‌های بزرگ و حرفه‌ای، کارمندان دارای ظاهری آراسته و مرتب بوده و با شما، رفتار بسیار متشخصانه‌ای دارند.

5.ارائه خدمات در کم‌ترین زمان

هنگامی که شما تعمیر وسایل خود را به نمایندگی مربوطه واگذار می‌کنید، نمایندگی باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، وسیله شما را تعمیر نماید؛ در غیر این صورت، آن نمایندگی نمی‌تواند خود را به عنوان حرفه‌ای‌ترین نمایندگی تعمیرات معرفی کند. یکی از دلایلی که مجموعه جت سرویس به عنوان معتبرترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج شناخته می‌شود این است که این مجموعه، خدمات خود را در کم‌ترین زمان ارائه می‌دهد.

 

مطالب مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کرج

 

6.استفاده از قطعات اورجینال

یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی معتبر باید به هنگام تعمیر لوازم از قطعات اورجینال آن برند دستگاه استفاده نمایید. عدم استفاده از قطعات اورجینال باعث می‌شود که در بازه زمانی کوتاهی، مجدداً با آن مشکل روبرو شوید.

در صورتی که جاروبرقی شما دچار هرگونه مشکلی شده است، می‌توانید جهت رفع آن به مجموعه جت سرویس که بهترین و معتبرترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج است، مراجعه و یا با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *