نمایندگی تعمیرات ال جی

نمایندگی تعمیرات ال جی

نمایندگی تعمیرات ال جی در فردیس

شرکت LG، یک شرکت معتبر و شناخته شده در زمینه تولید لوازم خانگی می‌باشد؛ محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به دلیل همین کیفیت بالا، توانسته است که رضایت مشتریان را جلب نماید. اگرچه ال جی یک برند معروف می‌باشد ولی حتی محصولات این شرکت نیز می‌توانند با مشکل موجه شوند و برای رفع آن مشکل، نیاز به مراجعه به نمایندگی تعمیرات ال جی می‌باشد. نمایندگی‌های تخصصی، خدماتی تخصصی را به مشتریان ارائه می‌دهند و تکنسین‌های آنان می‌توانند تمامی مشکلات لوازم ال جی را رفع نمایند.

نمایندگی تعمیرات ال جی

به مراکزی که از تکنسین‌های متخصص برخوردار بوده و به تعمیر لوازم ال جی مانند لباس‌شویی، تلویزیون، جاروبرقی، یخچال فریزر و … می‌پردازند، نمایندگی تعمیرات ال جی گفته می‌شود. بر خلاف تعمیرکارهای عمومی که به تعمیر لوازم خانگی (با هر نوع برندی) به صورت ساده می‌پردازند؛ نمایندگی‌ها، این خدمات را به صورت حرفه‌ای و با سرعتی بالا را با بهره‌وری از تکنسین‌های متخصص به مشتریان ارائه می‌دهند. شما هرگز کلماتی مانند ما نمی‌توانیم این مشکلات را رفع کنیم، تعمیر این مشکل بسیار زمان بر است و جملات مشابه را نخواهید شنید. مجموعه جت سرویس، به عنوان بهترین و بزرگ‌ترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ال جی، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

معیارهای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی حرفه‌ای

 • داشتن پشتکار و تمرکز در حین انجام کار
 • تلاش برای جلب رضایت مشتریان
 • پرسنلی مودب و متشخص
 • رعایت تمامی اصول بهداشتی
 • پاسخگوی کامل و با آرامش به سوالات مشتریان
 • تلاش پرسنل و تکنسین‌های نمایندگی، جهت بروز نگه‌داشتن اطلاعات خود
 • ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان

چرا بهتر است جت سرویس را انتخاب کنیم؟

 • ارسال تکنسین‌های متخصص، درب منزل شما
 • استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت در هنگام تعمیر
 • بیش از 90% مشتریان از عملکرد جت سرویس راضی بوده‌اند
 • تمامی خدمات جت سرویس، بین 3 تا 9 ماه گارانتی دارند

3 نکته مهم ثبت سفارش نمایندگی تعمیرات ال جی

نکات ثبت سفارش به نمایندگی تعمیرات

وظیفه تکنسین‌های یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی، برخورد خوب، عیب‌یابی حرفه‌ای و تعمیر لوازم خانگی ال جی با سرعت و دقتی بالا می‌باشد. اگرچه این کارها تماماً بر عهده تکنسین‌ها می‌باشد، ولی از طرفی شما می‌توانید با رعایت یک سری نکات هنگام ثبت سفارش خود، به نمایندگی‌ها و تکنسین‌های آنان در جهت بهبود عملکردشان کمک نمایید:

 1. شما می‌توانید اطلاعات خود را در مورد خرابی دستگاه مطرح نماید؛ برای نمونه می‌توانید بگویید که در چند روز اخیر، دستگاه چه عملکردی داشته است، آیا صدا زیادی تولید می‌کرده، خروجی دستگاه ضعیف بوده و یا دیگر مشکلاتی که ممکن است رخ دهد را به گوش تکنسین‌ها برسانید.
 2. باید حتماً این مورد را که علت خرابی به نحوه استفاده شما از دستگاه، عدم رعایت نکات نگهداری از دستگاه، تنظیم اشتباه دستگاه یا مواردی دیگر است را به گوش تکنسین برسانید.
 3. در صورتی که طی سالیان استفاده از دستگاه، آن دستگاه دچار مشکل و قطعاتش تعویض شده را به تکنسین گفته تا مراحل عیب‌یابی در زمانی کوتاه‌تر و بهتر صورت پذیرد.

شماره تماس نمایندگی جت سرویس

اگرچه در این بخش به تعمیر لوازم خانگی ال جی پرداخته شده است ولی مجموعه جت سرویس در زمینه‌های دیگر مانند تعمیر لوازم خانگی پاکشوما ، و دوو نیز فعالیت می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جت سرویس، با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

09908970131